Ako vyzerá historický home office?

Už od začiatku pôsobenia značky DYNASTIC sme umožnili členom nášho tímu pracovať z domu. Všetci sme to ocenili, keďže sa začali naše rodiny rozrastať. V aktuálnej situácii sme práve pre ich ochranu obmedzili osobné stretnutia a pôsobenie z domu sme ešte posilnili. Ako teda vyzerá náš firemný historický homeoffice?

Home office genealógov

K plnohodnotnému genealogickému výskumu potrebujú Edo, Tomáš a Peťo predovšetkým počítač, na ktorom prezerajú digitalizované archívne materiály, resp. podklady, ktoré nafotili počas návštev archívov. Tiež používajú vlastnú zbierku elektronických publikácií a pre kvalitnú prácu je taktiež nevyhnutná rozsiahla príručná knižnica, do ktorej možno v prípade potreby okamžite siahnuť.

Na počítači spracujú všetky výstupy pre klientov a prostredníctvom videohovorov spolu komunikujeme.

Na pracovnom stole nesmie chýbať zápisník, do ktorého si zaznačujú čiastkové výsledky výskumov.

Kreatívny home office

U Rasťa sme vytvorili štúdio na tvorbu videí pre vás všetkých. Skrine v pozadí sú staršie ako celý náš tím dokopy : ) V štúdiu potrebuje dobré osvetlenie, mikrofón a fotoaparát slúžiaci ako kamera.

Všetky dokončené videá zverejňujeme na našom YouTube a zálohujeme na externom disku. Zápisník je u Rasťa kľúčový pre nové kreatívne nápady na videá a články v Novinkách alebo pre zapísanie dôležitých myšlienok k produktovej stratégii či zlepšeniu komunikácie s klientmi. Srdcom celého pracovného miesta je počítač a mobil vďaka ktorým sme všetci v spojení.

Aby tvorivý mozog fungoval, Rasťo potrebuje veľa kávy, no kávovar je v kuchyni, tak ho na fotke nevidno : )

Fungovanie v kancelárii

Aj keď sa nestretávame v rámci tímu, pre našich klientov je fungovanie kancelárie stále zabezpečené.

Veronike na pracovnom stole nesmie chýbať počítač a mobil aby ste s nami mohli komunikovať kedykoľvek. Nabíjačka a slúchadlá sú neoddeliteľnou súčasťou a samozrejme aj kúsok ,,zelenej " energie na každý deň.

Detaily, ktoré je potrebné zaznamenať si zapíše do bloku, pripomienky farebne označí a tiež odošle poštu či zásielky kedy využije svoje červené rúško.

Robo strieda domáce prostredie s kanceláriou. V nej má priestor na premýšľanie o pôsobení firmy, jej ďalšom vývoji, stratégiách a presných plánoch. Prostredníctvom videohovorov sa cez počítač spája s klientmi a ostatnými podnikateľmi aby sa stále zdokonaľoval.

Všetko si poctivo zapisuje, žiadna dobrá myšlienka mu tak neutečie a následne ju vie zhodnotiť v rámci DYNASTICu. Pre udržanie pozornosti si dá dobrú kávu z firemného kávovaru.

Aj keď nie sme spolu osobne, sme v stálom spojení. Naše bežné porady sme rozšírili aj o neformálne stretnutia po pracovnej dobe, kedy si okrem uvoľnenej debaty vychutnáme aj pohár dobrého vína.

DYNASTIC funguje v plnej prevádzke, sme tu stále pre vás a už sa tešíme na osobné stretnutia.