Referencie

Ďakujem veľmi pekne celému tímu za skvelo odvedenú prácu a hodiny pútavého čítania. Vďaka vám strávila naša rodina nezabudnuteľné spoločné chvíle. A stále je o čom rozprávať. Sme veľmi radi, že sme si pre vypracovanie nášho rodokmeňa zvolili práve vás, profesionálov, ktorí svojím prístupom dodali dielu pridanú hodnotu.

Ing. Dagmar Maguthová / Stopercentná účtovná, s.r.o.

„I’m totally satisfied with your work. It’s always nice to read information about status of research and why some things took more time than I hoped for. There are no things to criticize!“

Thomas Alt, Germany

„Bol som veľmi prekvapený, odkiaľ vlastne pochádzam. Na našom prvom stretnutí som odovzdal informácie o mojom dedovi, ktorý žil v Leviciach a na konci výskumu som bol oboznámený s faktom, že moji predkovia pochádzajú zo Svidníka. Team DYNASTIC pre nás vyhotovil perfektne spracovanú rodinnú kroniku a bola to najlepšia voľba pre náš výskum rodu.“

Ing. Tomáš Benčať, Bratislava

Prístup spoločnosti DYNASTIC bol veľmi ústretový počas celej doby od zadania až po odovzdanie finálnej správy. Spokojný som aj s výsledkom genealogického výskumu ako aj so spôsobom spracovania. Vrelo odporúčam ako skvelý darček do rodinnej knižnice. Poznať svoje korene a dozvedieť sa toľko úžasných informácií o predkoch je vždy povznášajúce pre starších i mladších členov rodiny.

MUDr. Peter Kurák, Bratislava

Chcem sa touto cestou poďakovať Vám a kolegom ktorí spolupracovali na výskume nášho rodu. Bola to dobrá voľba zvoliť si Vašu značku DYNASTIC.

Ing. Eva Kissová / Bilancia-Profi s.r.o.

S mojim erbom som nad mieru spokojný. Nečakal som, že to bude tak perfektne zvládnuté a v takom krátkom čase. Vidno že ste profíci.

JUDr. Štefan Spišák, Žiar nad Hronom